هرم درمانی

هرم درمانی نوعی روش درمانی بالقوه است که از ساختار هرمی شکل برای درمان بیماری ها استفاده می کند.

●تاریخچه شکل گیری این روش چیست؟

باوری با قدمت چند هزار سال مبنی بر تجمع و تمرکز نیروهای کیهانی توسط ساختار هرمی شکل که باعث ایجاد اثرات شگفت آوری در اجسام قرار گرفته در فضای آن می شود وجود دارد. دستگاه های پیشرفته نشان می دهند که یک مراقبه گر با تجربه یا هر کس دیگر که یاد گرفته باشد خیالپردازی های ذهنی را که تفکر می نامیم متوقف کند، از قرار گرفتن یک ساختار هرمی شکل روی سرش تأثیر می گیرد. شماری از مراقبه گران تحت آزمایش گزارش داده اند که چیزی را که در آن زمان در محیط آنان نبوده دیده اند، یا صدایی را که دیگران نمی شنیده اند شنیده اند.

●این روش چگونه عمل می کند؟

بدین گونه به نظر می رسد که ساختار هرمی شکل مقداری بیش تر از مقدار معمول نیروی مغناطیسی کر ه ز مین را به خود جذب می کند . ساختار هرمی شکل چند انرژی متفاوت را درون خود گردآوری یا تولید می کند. این احتمال هست که یکی از این انرژی های متفاوت حاصل نوعی تناسب خاص بین یون های منفی هوا و یون های مثبت هوا باشد

●روش اجرا چگونه است؟

قرار دادن اشیاء و موجوداتی زنده برای مدتی معین در زیر فضای هرمی شکل.

●این روش چه کاربردی دارد؟

مردمی که هنگام خواب یک ساختار هرمی شکل بالای سرشان قرار داده می شود ساعاتی کم تر از معمول به خواب نیاز دارند و پس از بیدار شدن بیش تر از معمول پیشین خود سبکبار و با نشاط هستند.احساس خوشحالی و آرامش و انبساط، داشتن تجربه های خاص هنگام مراقبه از نتایج این روش درمان می باشد.

شکل درمانی و رنگ درمانی. شکل درمانی متکی بر این نظریه است که نقش‌ها و شکل‌ها آثار مهمی بر زندگی‌مان دارند و می‌توانند وسایل درمان بیماری‌ها باشند.

چون ثابت کردن این نگرش با دانش دانشگاهی موجود، دشوار است، فهم آن واقعا نیاز به بصیرت باطنی دارد. اما تأثیرات خاص و حیرت‌انگیز برخی اشکال، مثل هرم، به طور تجربی دیده شده‌است.

و این مسأله آن‌قدر جدی است که منجر به شکل‌گیری روشی به نام هرم درمانی شده است. این روش، نوعی روش درمانی است که از ساختار هرمی شکل برای درمان بیماری‌ها استفاده می‌کند.

می‌گویند هرم، توان تمرکز امواجی خاص از الکترومغناطیس کره زمین و دیگر پرتوهای زمینی و کیهانی را دارد و با این تمرکز، آثاری فوق‌العاده را تولید می‌کند.

 

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *بازگشت به بالا


Greenmatech
Iran
output_nrpmHy
Iran
notruf

 

فیسبوکگوگلاینستاگراملینکدینjobتوییتر