نماز شب كلید حل مشكلات

یک راز بزرگ در اسلام است و آن نماز شب است. یک نعمت عظیم در اسلام است و آن نماز شب است. نماز شب ذهن را روشن می کند و انسان به روشن ضمیری می رسد. نتایجی که راهبان تبت با روزی سه ساعت مدیتشن روزانه و سالها با ریاضت و ترک دنیا بدست می آوردند شما با شبی ده دقیقه همان نتایج را بدست می آورید البته بدون آنکه ترک دنیا کنید.

قلب تان روشن می شود و روشن ضمیر و حقیقت بین می شوید و بعد از مدتی خداوند که همان فکر خالص و مطلق می باشد در ذهن تان همچون خورشید تجلی می کند  و همه چیز را در همه کارها به شما نشان می دهد و راهنما و همراه همیشگی شما می شود.

نماز شب راز بسیار بزرگی است و اگر برخواستن در نصف شب سخت است می توان بعد از ساعت دوازده نیمه شب، پیش از خواب در عرض حداقل شش هفت دقیه آن را خواند. لازم نیست ادای عارف ها را در بیاورید و لازم نیست انتظار داشت باشید حتما یک حالت خاص در شما ایجاد شود. طوری رفتار کنید که انگار دارید نماز واجب یومیه یعنی روزانه را می خوانید. 

اما راز مهم دشمنی بسیار شدید شیطان با آن است و احتمالا حملات او در انصراف شما خیلی شدید خواهد بود. به همین دلیل بهتر است شما طوری رفتار کنید که یک نماز 5 دقیقه ای واجب را دارید می خوانید. و مهمتر اینکه حتما 11 رکعت را بخوانید و به برخی سایتها توجه نکنید که می گویند اشکالی ندارد اگر نتوانستید فقط دو رکعت شفع و یک رکعت وتر را بخوانید، بدانید اگر چنین کنید بزودی آن را ترک خواهید کرد!

حتما باید هر 11 رکعت را بخوانید!

اگر نمی توایند بهتر است اصلا نخوانید. یا 11 رکعت بخوانید یا اصلا نخوانید. چون خاصیتش در همان 11 رکعت است. نتایجش ملموس است (انشالله  … البته اگر خالص باشی و با خدا مثل یک طلبکار رفتار نکنی یعنی نجیب باشی و شان خداوندی را رعایت کنی) در عرض چند روز  یا خیلی زود نتایجش و گشایش و هدایتی که در زندگی ایجاد می شود حس می کنید(انشالله).

 اما رازش این است که مثل نمازهای واجب با آن رفتار کنید. ادای آدم عارف را در نیاورید و همزاد پنداری احساس عارفانه هم به شما دست ندهد. دچار توهم نزدیکی به خدا نشوید. عادی باشید. انگار دارید نماز صبح یا ظهر می خوانید.

به امید پیروزی انسان بر شیطان و لعنت خدا بر شیطان رجیم

نوشتار از مهرداد رضایی سایت اهورانیوز

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *بازگشت به بالا


Greenmatech
Iran
output_nrpmHy
Iran
notruf

 

فیسبوکگوگلاینستاگراملینکدینjobتوییتر