شیخ حسن اللهیاری کیست

حسن اللهیاری آخوند جوان افغانی است که به چند زبان فارسی عربی انگلیسی اردو و پشتون به طور کامل مسلط و دانای به علوم دینی شیعه و سنی است. او بر کتب دینی اهل سنت تسلط عالی دارد و از احادیث اهل سنت بر ضد خود وهابی ها و سلفی ها بهره می گیرد.

دارای شبکه ماهواره به نام ” اهل بیت ” است مدتی در ایران دفتر داشته اما چون پول هنگفتی از سوی مردم ایران برای آنها فرستاه می شد در ایران به علت وجود رقابت در دریافت کمکهای مردمی میان روحانیون دفترش پلمپ شد و بعد از پلمپ شدن دفتر شبکه اهل بیت، رفتار اللهیاری هم ضد حکومت ایران تند شد چون منبع درآمدی مهم از کشور مهم شیعیان را از دست داد. البته هنوز مردم  به او کمک می کنند. او اعلام کرد ما با حکومت ایران مشکلی نداشتیم تا اینکه دفتر ما را بستند آنها دفتر ما را باز کنند ما با آنها کاری نداریم.

این دسته از شیعیان تندرو هستند و به طور علنی خلفای راشدین اهل سنت و عایشه را لعنت می کنند و با علمای شیعه که شعار وحدت و برادری با اهل سنت می دهند مخالفت دارند و ان را منحرف می دانند.

آنها تشکیل حکومت و هر گونه انقلاب و قیام پیش از ظهور حضرت را گناه و تخلف می دانند. آنها با ” ابن عربی” تصوف و مکتب ملاصدرا و هر گونه فلسفه و هرگونه دانشمند و شاعری که عمر و ابوبکر را در کتابش مدح کرده بشدت مخالف هستند. حتی به مولانا رومی هم بد می گویند.

اینها اکثریت مراجع شیعه را منحرف می دانند و اندکی مراجع تندرو را که مردم را به قمه زدن و خونریزی در محرم توصیه می کنند در راه درست می دانند. از علمای مورد علاقه اللهیاری آیت الله وحید خراسانی است که از طرفداران قمه زدن است او حضرت عیسی را بدون قرآن ولد زنا می داند و در فیلم مختار که قرار بود چهره حضرت ابوالفضل را نشان بدهند گفت کفن /وشیده و به خیابان می آید!

از آیت الله های مورد علاقه دیگر اللهیاری، برادران محمدی شیرازی هستند که به مرگ برادر خود در ایران مشکوک هستند  و  اکنون در عراق حضور دارند و دائم فحش و ناسزا می دهند.

الهیاری در حال راه اندازی شبکه عربی اهل بیت است و اهل سنت و اعراب بسیار به شبکه او توجه نشان می دهند. او سازش و سکوت درباره خلفای اهل سنت و عایشه ر ا جایز نمی داند. متاسفانه روز به روز لحن سخنانش تندتر شد و حساسیت را نسبت به شیعه مداراگر بیشتر کرد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


15 پاسخ برای“شیخ حسن اللهیاری کیست

 1. مهدی گفت:

  من در تعجب هستم که ما شیعیان چرا نباید به عایشه ارادت داشته باشیم و ایشان را بزرگ پنداریم مگر مواردی که در زیر اشاره می کنم چه ایرادی دارد که باعث می شود ما منزلت ایشان را ندانیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  1- در حدیث آمده “هر کس بمیرد و امام زمان خویش را نشناسد به مرگ جاهلی از دنیا رفته است” اما عایشه امام زمان خویش امیرالمومنین علی (ع) را به خوبی می شناخت و برای همین نیز بر علیه او شمشیر کشید و با امام عصرش به جهاد برخاست(لقد حق القول علی اکثرهم و هم….. )
  2- در قرآن کریم آمده است “هر کس نفسی را (به ناحق) بکشد (نفس مومن و بیگناه) را گویی تمای مردمان را کشته است)” این در حالی است که به گواه اکثر علما و تاریخ نویسان اهل سنت این بنده خدا( عایشه ) فقط جان بیست هزار نفر از مومنان را گرفته است
  3- حضرت رسول(ص) بارها اشاره کرده اند که جسد مومن حرمت دارد و مسلمانان را از هرگونه بی احترامی به جنازه مومنان برحزر داشته اند(احادیث معتبر در این باب بسیارند). عایشه هم کاری نکرده است که فقط دستور داد 3000 تیر به جنازه نوگل زهرا(س) امام حسن (ع) بزنند تا اینگونه به زیارت جدشان نائل آیند.
  4- عایشه همان کسی است که فتوای ……….”رضاع کبیره ” را صادر کرد تا مرد نامحرم پستان خواهرش را بدهان گیرد و شیر نوشد تا بر عایشه محرم گردد (مراجعه کنید به کتب صحیح مسلم و صحیح بخاری)
  5- در کتاب “نهج الفصاحه” احادیث بسیاری پیرامون حسد و آزار مومنان آورده شده است و فقط خدا می داند که این زن چقدر نسبت به محبت و ارادت رسول الله (ص) به حضرت فاطمه (ع) حسادت ورزیدند و چقدر خون به جیگر کسی کردند که خداوند اجر رسالتش را محبت به وی (و اولاد پاکش) قرار داده است(آیه مودت: قل لا أسئلكم عليه أجرا إلا المودة في القربى)
  5- و هزاران نگفته ناگفتنی دیگر…

  سایت محترم اگر شما و گردانندگانتان حلال زاده هستید و ولایت اهل بیت (ع) بر قلوب شما جلوه کرده است این مطالب را کامل و بودن سانسور انتشار دهید و گرنه به خود خانوم حضرت زهرا (ع) واگذارتان می کنم

  خدا یا فرج مولایمان و امام عصرمان (ع) را برسان

 2. اکبر گفت:

  همینقدر بس که این احمق ملعون داره غیبت رهبر و دیگر مراجع رو میکنه..نامرد دیروز اسم چندتا مراجع رو اوارد و گفت اینهخا حشراتی بیش نیستند!!اخخخخخخخخخ کاش بودم دندوناشو خورد میکردم!!
  جاهل!!

 3. مهدی گفت:

  زن لوط و پسر نوحم زن و بچه پیغمبر بودن اما کافر شدن ربطی نداره که چون زنه پیغمبره آدمه خوبیه, با امیرالمومنین علی علیه السلام هم جنگید و 25 هزار مسلمون رو به کشتن داد این عایشه

 4. انتی666 گفت:

  سلام.کی میخواهید از خواب بیدار شوید؟توهین به نوامیس رسول خدا براتون بزرگترین تفریح و هنر شده.از خدا.رسول خدا.واز خودتون خجالت بکشید.بجای طرفداری از اخوندی که از ممالک غربی پول میگره تا با توهین به همسران پیامبر خدا بین شیعه و سنی اختلاف بندازه بهتر فکر کنید که چگونه میشه ریشه این نفاق رو از بین برد.البته اگر مسلمان هستید.و اگر نیستید که بهتره برید ور دل اللهیاری عزیزتون.خدا به همه ما رحم کنه از دست این شیاطین.امین.

 5. دجال گفت:

  شما كه اينجوري با شيعه برخورد ميكنيد حتما شيعه نيستين يا از فرقه هاي ضالين هستين .
  فكر نكردين اگه عمر و ابوبكر رو لعن نكنيد و بجاش جفنگ بتويسيد جز بر افتضاحتان افزوده نميشه و مورد لعن خداوند قرار ميگيريد و دجال ميشيد و با عمر محشور ميشيد !?!?!?!?
  قل هاتو برهانكم ان كنتم صادقين . چرا از مناظره مثل عمر فرار كردين .

 6. محب حیدر گفت:

  ماشالا دروغا شاخدارنا…
  میدونید چیه؟یه قانون کلی وجود داره…تو این مملکت هرکی مخالفشون باشه یا صهیونیست یا آمریکاییه یا کلا آدم نیست…
  خدا به حق همین شب قدر حق رو روشن کنه.الهم عجل لولیک الفرج.

 7. reza گفت:

  شما آقای که میگی آقای اللهیاری علم نداره شما که علم دارید تا به حال چه کردید برای شیعه چرا یک تا آخوندکه علمش از آقای اللهیاری بالاتره نمیره و نرفته مثل اللهیاری جهان شیعه را برای تمام مردم دنیا معرفی کنه و از حقانیت شیعه که سالها در مظلو میت است دفاع کنه این حرفها احمقانه است !!! حال برو سایت سنی هارا در بخش زبان انگلیسی بیبن نام شیعه را با کلمات بزرگ نویشته رافضه خوب توی که میگی من علم دارم با جهان شیعه چه میکنی حکومت ایران چه کرده برای شیعه حکومت ایران کمر شیعه را شیکسته

 8. reza گفت:

  شما احمق هستید از حسادت دارید میمرید خدا هدایت تان کنه آقای اللهیاری تنها است دربین شیعه وسنی خوب معلومه که برخوردش تند تره هر کسی کمی فکر کنه می فهمه که چه با چه است از نگاه علم اگر پایین است تابحال کدام عالم سنی جوابش را داده

 9. اهوازی گفت:

  به نظر بنده ایشون دومی دارد و دومی او کسی جز شیخ عرعور (خرمقدس وهابی ها)نیست. خدا ریشه همه فتنه گران. را نابود کند. آمین رب العالمین

 10. مجتبی صیدانلو گفت:

  هیچ وقت بی منطق و زود قضاوت نکنید جناب اهورا…این نشان از بی اطلاعی و عدم شناختن قرآن کریم از طرف شماست…به آیه 12 ماه سال مراجعه کنید و دلیل اللهیاری و همه مفسرهای قران رو هم مطالعه کنید . متاسفم که انسان هیچ گاه نیاموخت تا بی دلیل گفته ای را رد نکند حتی اگر اشتباه باشد(البرت انشتین)

 11. علی گفت:

  بخاطراهانتاش به رهبرایران به نظرمن یه ریگی توکفشش هست که سنگ شیعه روبه سینه میزنه

 12. امین واحدی گفت:

  اگر او را بی سواد می بینید، با او مناظره کنید!

 13. نسیم گفت:

  ایشان بسیار دانشمند است و اتفاقا باهوش وباسواد فقط کمی تند است هر کس میگه احمق زنگ بزنه مناظره کنه.

 14. abbas گفت:

  کلاش و احمقی است این آخوند که دومی هم ندارد. اتفاقا بسیار بی سواد است. حدیث جعلی ابزار کار اوست چه در دفاع از تشیع چه در حمله به اهل سنت. با این آدما مسلمونا به دشمن نیاز ندارند


بازگشت به بالا


Greenmatech
Iran
output_nrpmHy
Iran
notruf

 

فیسبوکگوگلاینستاگراملینکدینjobتوییتر