سایه برج شیطان بر خانه خدا

اهورانیوز:

بعضی وقتها خاندان سعود کارهایی می کند که آدم به مسلمان بودنشان شک می کند. خاندان مشکوکی هستند.

بشدت ضد اهل بیت هستند و سلفی های وحشی را پرورش داده و تحویل جهان دادند که آبروی اسلام را در جهان بردند و رعب و حشت نسبت به اسلام پدید آوردند. به نظر آنها از خاندان یهودی های به ظاهر مسلمان شده باشند چون بشدت با صهیونیست ها دوست هستند و از ترور مردم در راهپیمایی روز قدس در کشورهای مختلف اسلامی توسط سلفی ها معلوم می شود احتمالا آنها یهودی آنوسی یعنی به ظاهر مسلمان شده هستند.

یکی دیگر از زشت کاری های آنها ساخت برج بزرگ به نام ابراح البیت دقیقا چسبیده به خانه خداست که خانه خدا را کور کرده است. بماند تخریب آرامگاه امامان و معصومین حتی می خواستند آرامگاه پیامبر هم با خاک یکسان کنند!

بزرگترین خانه جهان را در کنار خانه خدا ساختند تا آن را در سایه حقارت  قرار دهند اما نمی دانند که اگر واقعا از روی عمد آن خانه را ساختند تا خانه خدا را کوچک نشان دهند باید بدانند خداوند آن را خانه را بزودی فرو خواهد ریخت. و اگر عمدا نبوده و سهوا پیش آمده چیزی احتمالا رخ نخواهد داد.

ما ایرانی ها می خواستم پهلوی میدان 400 ساله امام اصفهان یک برج بسازیم سازمان یونسکو نگذاشت.  اما برای خانه چند هزار ساله کعبه که هم تاریخی است و هم مقدس، چرا کشورهای اسلامی براحتی اجازه دادند. 

البته برخی مذهبی ها که تحولات ظهور را دنبال می کنند کمی درباره این ساختمان غلو و اغراق کردند و آن را به فرماسونری و نماد شیطان نسبت دانند . آنها معتقدند آل سعود که نماد شیطان را در رمی جمرات خراب کرده و بزرگتر آن را بر فراز خانه خدا ساخته اند.

البته این حقیقت است که این خانه دشمن زیاد دارد و شیطان در پی نابودی آن است. مخصوصا در آستانه جنگ بزرگ انسان و شیاطین در آخر زمان که بزودی اتفاق خواهد افتاد و  در آن روز نزدیک نعره های شیاطین از ترس از این نبرد شنیده خواهد شد.

ادامه از ویکیپدیا:

ابراج البیت نام هتلی مجلل در مکه، عربستان سعودی است. سازندگان ساختمان شرکت مجموعة بن لادن السعودیة (متعلق به خانواده اسامه بن لادن) است. معمار آن شرکت دار الهنداسه است.

این هتل با 601 متر ارتفاع، بلندترین برج عربستان، و از نظر حجم (با ۱۵۰۰۰۰۰ مترمربع مساحت) بزرگترین ساختمان جهان خواهد بود.

رقم دقیق هزینه شده برای ساختمان بنا مشخص نیست، اما گمان می‌رود بیش از ۳ میلیارد دلار آمریکا باشد.

هتل در مجاور مسجد الحرام قرار دارد، و قابلیت جا دادن ۱۰۰۰۰۰ مهمان را دارد.

در قسمت فوقانی برج، ساعتی چهار وجهی قرار گرفته‌است که عربستان سعودی، آن را به عنوان بزرگ‌ترین ساعت جهان معرفی کرده‌است. این ساعت، ساعت بیگ بن در لندن که روزگاری به عنوان بزرگترین ساعت چهار وجهی دنیا بوده و همچنین یدک کشنده فعلی این رکورد که برج ساعت آلن برادلی در میلواکی واقع در ایالت ویسکانسین در ایالات متحده آمریکا است را کوتاه تر جلوه می‌دهد؛ مساحت صفحات ساعت، بیش از پنج برابر بزرگ تر است. قطر هر کدام از چهار وجه ساعت ۱۵۱ فوت معادل ۴۶ متر می‌باشد که با دو میلیون لامپ ال ای دی همراه با نوشته عربی «الله اکبر» روشن می‌شود. ۲۱۰۰۰ لامپ سفید و سبز هم در بالای ساعت قرار گرفته‌اند که از فاصلهٔ ۱۹ مایلی معادل ۳۰ کیلومتر نمایان هستند. نماد دولت سعودی در مرکز هر یک از ساعت‌ها در زمینه صفحه نمایان شده‌است. صفحات ساعت همچنین از بهترین نمونه حال حاضر دنیا که ساعتی واقع در بازار کواهیر در استانبول که یک وجه ۳۶ متری قرار گرفته در پشت بام نور گذر مجتمع فروشگاه است هم بزرگ تر می‌باشد.

 

سه ماه اجرای آزمایشی برای این ساعت از ۱۱ آگوست ۲۰۱۰ برابر با اول رمضان ۱۴۳۱ هجری قمری آغاز شد. تا کنون تنها یکی از چهار وجه ساعت کامل شده‌است و با ۹۸ میلیون قطعه موزائیک شیشه‌ای پوشیده شده‌است. هر کدام از وجوه با عبارت «خدا بزرگ‌ترین است» به زبان عربی منقوش و با هزاران لامپ رنگی تجهیز خواهند شد. ساعت از فاصلهٔ بیش تر از ۱۶ مایل معادل ۲۵ کیلومتر قابل مشاهده خواهد بود.

این ساعت را مهندسان آلمانی و سوئیسی طراحی کردند و به گفته وزارت اوقاف، کل پروژه ۸۰۰ میلیون دلار هزینه خواهد داشت. ساعت برج ساعت استاندارد عربی (۳GMT+) را نشان می‌دهد.

نماد قدیم شیطان که خراب شده اما دوباره ابراج البیت را شبیه آن ساخته شده است

ادامه از سایت ظهور البته دارای اغراق و اشتباه در برخی بخش ها  هست تنها برای آشنایی با عقیده اینجا آورده شد:

 

ابراج البیت نام هتلی مجلل در مکه، عربستان سعودی است. سازندگان ساختمان شرکت مجموعة بن لادن السعودیة (متعلق به خانواده اسامه بن لادن) است. معمار آن شرکت دار الهنداسه است.

این هتل با 601 متر ارتفاع، بلندترین برج عربستان، و از نظر حجم (با ۱۵۰۰۰۰۰ مترمربع مساحت) بزرگترین ساختمان جهان خواهد بود.

رقم دقیق هزینه شده برای ساختمان بنا مشخص نیست، اما گمان می‌رود بیش از ۳ میلیارد دلار آمریکا باشد.

هتل در مجاور مسجد الحرام قرار دارد، و قابلیت جا دادن ۱۰۰۰۰۰ مهمان را دارد.

نماد جدید شیطان که حاجی ها سنگ میزنند البته شبیه کشتی شده است

این برج درست کنار کعبه در حال ساخت است آیا میدانید که این برج که ابراج البیت نام دارد قرار است چه کار کند ؟
در شب ۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۲ در ساعت ۱۱ و ۱۱ دقیقه روز سایه این برج شیطانی بر کعبه احاطه داشته باشد میدانید یعنی چه ؟ یعنی شیطان بر خدا تسلط یابد

آیا این نیز دلیلی بر احاطه ماسون بر عرب نیست ؟ آیا شیطان بر عقاید آنها ریاست میکند ؟
در نوک این برج نمادی وجود دارد که شما فکر میکنید نماد اسلام یعنی ماه است اما خیر این نماد بز بافومت است . که شوالیه های معبدی و فراماسون ها انرا میپرستند . وبا کمی توجه به کلمه الله در برج میبینید که الف در وسط کلمه الله نوشته شده است و کسانی که میدانند میفهمند که معنی این کلمه تغیر کرده و معنی ان چیست . ل لا ه و

(اهورانیوز: چنین نیست الله در رسم الخط از سده ها پیش به همین صورت نوشته می شده است)

نماد بز بافومت که در بالای برج ساعت هم استفاده شده است . این نماد در فیلم جمونگ و امپراطور بادها هم به شدت استفاده شده است که فیلم جومونگ هم ساخته دست فراماسون ها است و معنی خود (جومونگ )یعنی: راهب یهودی (چوسان )یعنی :خورشید یهودی (جولبن) یعنی: لبنان یهودی.

 

علامت تک چشم در بالای {الله اکبر}

نماد تک چشم در فیلم ارباب حلقه ها دلیل ساخته برجی به این بزرگی در کنار خانه خدا چیست؟؟؟؟ اندازه ی خانه ی کعبه و برج ساعت را باهم مقایسه کنید (آنها به خیال خود نعوذبالله جبروت خداوند را پایین آورده اند در حالی که این خانه فقط ، نمادی از خداوند است بر روی زمین تا بندگانش به آن سمت عبادت کنند وخانه ی خدا دل بندگان مومن است که با برج ساختن هیچ لطمه ای که به آن نرسیده هیچ خشممان را شعله ورتر میسازد تا از عمر یکی، دو روزه اشان بکاهد.) این هم عکسی از شهر مکه در زمانهی قدیم مشاهده میشود هیج گونه بلندی در اطراف کعبه برای کم نشدن عظمت این بنا ساخته نشده است.

 

و از مهمترین نکاتی که نباید فراموش شود نوع طراحی بسیار عجیب این بناست.

از دیگر علامات شیطان پرستی این برج میتوان به منعکس شدن نور از تک چشم نام ببریم که خود یک علامت فراماسونری است.
معمار این اثر کیست؟؟؟؟

نورمن فاستر

این ، زندگی نامه مختصر نورمن فاستر ، معمار بریتانیایی است . اما او را به گونه دیگری نیز می توان شناخت : سر نورمن فاستر (لرد فاستر تمس بنک)، معمار بزرگ انگلیسی و ماسون بلندپایه ای است که با استفاده از موقعیت خود در عرصه معماری ، در سراسر جهان نمادهای ابلیسک یا به تعبیر دیگر «هرم‌های ایلومیناتی» به پا می‌کند .

این شخص یکی از بزرگترین معمارها و مهندسان دنیا میباشد که بیش از 200 آبلیسک را سراسر دنیا ساخته است این فرد همان کسی است که دستور تخریب آبلیسک موجود در مکه را داده و به جای آن دستور ساخت برج ساعت که این نیز همان آبلیسک است ولی این بار در بای مکه را صادر کرده است. آنها با خراب کردن نماد شیطان میخواستند بگویند که هیچ کس در هیچ جای دنیا حق ندارد به شیطان(آبلیسک)سنگ بزند.
این همان نماد قدیم میباشد که آن را تخریب کردند

 

عکس قدیم خانه خدا هیچ ساختمانی بلند تر از خانه خدا در پیرامون آن نمی ساختند

Share

دیدگاهتان را بنویسید


یک پاسخ برای “سایه برج شیطان بر خانه خدا

  1. […] سایه برج شیطان بر خانه خدا اهورانیوز […]


بازگشت به بالا


Iran
Euratra
output_nrpmHy

فیسبوکگوگلاینستاگراملینکدینjobتوییتر