پیش بینی سال ظهور!

مدیر سایت ظهور پیش بینی هایی درباره ظهور امام عصردر سایت خود درج کرده که البته توهین آمیز است او غیر مستقیم آقای موسوی را دجال! و هوادارانش را (نصف جمعیت ایران را) اولاد زنا دانسته است!

با استناد به این:

در جلد 13 بحار ترجمه مرحوم علی دوانی صفحه 965 آمده است :

غالب پيروان او (دجال)درآنروز اولاد زنا هستند و چيز سبزی بر سر و دوش دارند.!  (جلد 13 بحار الانوار «مهدی موعود»ترجمه مرحوم علی دوانی ص 965)

واقعا این تشبیه توهین آمیز و بی ادبانه و احمقانه است. پیش بینی کرده که سال 1439  در ایران تهران زلزله شدید می آید 10 روز بعد آقا ظهور می کند!

البته در قسمتی سال زلزله را نوشته اما پایین تر نوشته هزار و چهارصد و …و.. قمری برای این نقطه گذاشت چون می داند این پیش بینی های که تاریخ دقیق تعیین می کنند همه دروغ و مهملات است!
پیش بینی کرده سفیانی اکنون سه سال است که ظهور کرده و با اسراییل ارتباطات پنهانی دارد و بر علیه بشار کودتا می کند!

نوشته روسیه و چین درگیر جنگ می شوند اما ایران نمی شوند! گفته عبدالله می میرد که البته نیاز به پیش بینی ندارد خودش مردنی است هر روز تا لب گور می رود و بر میگردد و بزودی البته می میرد!

گفته اقتصاد آمریکا خیلی بد می شود و چند ایالت آمریکا مستقل و خودمختار می شوند(پیش بینی هایی که جامعه شناسان و اقتصاددان هر روز در روزنامه ها می کنند به حساب خود و تفسیر و رمز یابی حروف مقطعه قرآن! می گذارد)

معتقد است غزه بدست اسراییل به طور کامل سقوط می کند! و مطابق با پیش بینی جعلی که تازگی از شاه نعمت الله ولی آمده بیرون و گفتند 40 سال پس از انقلاب ایران یعنی 1397 امام ظهور می کند! البته او مدعی است کسی به او احتمالا خود امام زمان(به زعم خود) علم حروف مقطعه قرآن را به او یاد داده است! و بر اساس آن حروف و اعداد ابجد آن از آینده می گوید که البته ادعای بزرگی است . مدعی است 50 فرد مدعی مهدویت بزودی می آیند !

کاملا مشهود است ایشان غالب پیش بینی خود را برپایه پیش بینی های عصر صفویه انجام داده و انتظار دارد مو به مو همان ها اتفاق بیفتد در حالیکه در احادیث آمده که لزومی ندارد این پیش بینی ها اتفاق بیفتد!

مگر خود سفیانی این تاریخ را نمی خواند و درباره حوادث ظهور حمله به سوریه و عراق و بلعیده شدن و فرو رفتنش در زمین در عراق را نخوانده است!

بیشتر از نصف این پیش بینی ها را دوران حکومت عباسی درباریان مهدی عباسی نوشتند و برای آنکه حکومت مهدی خلیفه عباسی را توجیه کنند مزدوران درباری این پیش بینی ها را نوشتند و داستان سید خراسانی و علم های سیاه و دیگر وقایع کاملا مربوط یا منطبق با ابومسلم خراسانی است تا از این راه حکومت مهدی عباسی را آسمانی و آخر زمانی جلوه دهند!

البته خراسانی ها همیشه بیدار و انقلابی و منجی بوده اند. نکته دیگر پیش بینی شاه نعمت الله هم عامیانه و نادرست است اساسا پیش بینی های شاه نعمت الله و بازخوانی حروف ابجدی تنها با ویژگی های شاه اسماعیل صفوی  مطابقت دارد نه جلو تر!! احتمالا ان دوران شاه اسماعیل را نشانه ظهور می دانستند!

پیشگویان به قول عوام همیشه ضایع شده اند و خداوند سرنوشت جهان خود را بدست چند پیشگو ابله نمی دهد! مثلا نوستر آداموس گفته بود در سال 1999 میلادی آتشی از آسمان خواهد آمد نصف اروپا را سوزانده و  نصف دیگر را لم یزرع خواهد کرد!!

جهان در دست پیشگویان نیست و آنها ممکن است بسیار محدود و مبهم بعضی چیزا را پیش بینی کنند! پیشگویی های دقیق همه معمولا دروغ از آب در می آیند و خدا اجازه نمی دهد آنها برای جهان تعیین تکلیف کنند. البته حسی عقلی و شهودی بهتر می توان جهان را پیش بینی کرد

در ضمن پیش بینی مثل علم آمار است  و همیشه برای رخداد و وقوع تحول و حادثه، امکانهای مختلف وجود دارد و این بستگی به شرایط آن لحظه است که کدام از چند گزینه ممکن را انتخاب کنند! پس انهایی که یک گزینه ممکن تعیین می کنند معمولا حرفشان غلط در می آید

ممکن است هیچکدام از این حوادث پیش از ظهور یا برخی از انها رخ ندهد این نکته حتی در حدیثی آمده است! حتی ممکن است ظهور به آن مفهوم حتی تا 1000 سال دیگر یا هرگز اتفاق نیفتد! اما ظهور به مفهوم خاص حتما اتفاق خواهد افتاد حالا بدون منجی یا با منجی یا با مفهوم متفاوتی از منجی و یا حتی شاید منجی همین امسال اعلام حضور کند و این بعید نیست. در نتیجه مدیر سایت نمی تواند مدعی شود در سال 1397 امام ظهور می کند این تفکر ساده لوحانه است!

اما اینکه جهان به وضع حساسی رسیده و جنگ آخر زمان که جنگ مستقیم شیطان و انسان است قطعا شروع شده است و جهان بزودی شاهد تحولات بسیار عجیب خواهدبود اما به دلایل عقلی! نه متوهمانه!

اگر بخواهیم چیزی را با اوضاع اکنون منطقه تطبیق دهیم این است که سفیانی نماد یک قومیت و طرز فکر خاص است نه یک آدم خاص!

چون ما در تاریخ کهن ایران شاهنامه و کتابهای پهلوی داریم که حوادث و اقوام به طور نمادین شخص معرفی شده اند. مثلا گودرز نماینده قوم لر و گیو نماینده قوم کرد و رودخانه های شرق ایران نماد دختران جمشید می شوند و آتشفشانی دماوند با ظهور ضحاک تطبیق می شود پس سفیانی هم می تواند نماد فکری خاص باشد. گاهی نامی مشابه با نام واقعی  درج می شود. مثلا در بخشی از پیش بینی های نوستراداموس که معلوم نیست دقیقا با هیتلر تطبیق باشد او نام هیسلر را بجای هیتلر بکار برده است

سفیانی ها احتمالا همین سلفی ها هستند که هم از نظر فکری و هم از نظر شباهت نامی با هم تطبیق هستند. سلفی ها کاملا طرفدار دین اموی و خلفای اموی و ابوسفیان هستند!

بشدت ضد علوی ها ائمه و سوریه و ایران هستند. مدیر سایت ظهور گفته سفیانی چهار سال دیگر ضد بشار کودتا می کند! لزومی ندارد سفیانی آن موقع تازه به همان اسمی که در تاریخ یعنی عثمان ذکر شده اعلام موجودیت کند. سفیانی که همین سلفی ها باشند همین الان ظهور کردند و در اندیشه اشغال سوریه عراق و لبنان و در نهایت نابودی ایران هستند

گفته شده بعد از سوریه به عراق و اردن حمله می کند این هم ضرورت ندارد. چون عراق پیش از سوریه مورد حمله سلفی ها قرار گرفته و یک و نیم میلیون شیعه را تا حالا کشتند و هنوز هم ادامه دارد!

در موردن اردن ، آشوب  در کمتر از چند ماه دیگر به اردن هم سرایت می کند. لازم به سقوط بشار یا کودتا ضد او نیست. همین حالا هم ایران درگیر جنگ با سوریه است و برخلاف پیش بینی مدیر سایت ظهور که گفته چین و روسیه درگیر می شوند ایران نمی شود بلکه برعکس ایران درگیر است و آنها مثل همیشه پشت خالی خواهند کرد.

حوادث سوریه دو حالت دارد اول اینکه نظام سوریه با قدرت و انسجام بیشتر و موثر تر پا بر جا خواهند ماند اما اگر شیطنت غربی ها و سلفی ها بیشتر شود ایران و حزب الله قطعا وارد جنگ مستقیم می شوند و پیروزی حتمی رخ می دهد.

اسراییل اردن قطر عربستان و ترکیه درگیر می شوند. برخی پیش بینی های مدیر سایت درست بود و آن اقتدار کامل ایران در جهان است محبوبیت ایران در جهان به عنوان کشوری قابل اعتماد قدرتمند و قابل اتکا و دوستی! به همین دلیل حفاظت از سوریه! و مدیریت شرایط پس از آن

آنچه رخ خواهد داد قطعا تسلط همه جانبه ایران بر بسیاری از تحولات جهان خواهد بود و حرفهایی که مدیر آن سایت درباره رهبر ایران زده که گفته عزت او در جهان بیشتر خواهد شد آن درست است و رخ خواهد داد.

اگر قرار باشد حضرت مهدی ع ظهور کند همین امسال و یا سال بعد ظهور می کند و اگر نکند ظهور از ایران بدون منجی شروع خواهد شد. حکومتهای عربستان و قطر بزودی سقوط می کنند. یمن و بحرین دوباره دچار شرایط جدید خواهند شد. این حوادث به کل جهان سرایت خواهد کرد  و قطعا همه چشم ها و نگاه ها متحیرانه و متعجبانه بسوی ایران خواهد بود

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک پاسخ برای “پیش بینی سال ظهور!

  1. مهدی گفت:

    ممنون که بسیار زیبا جواب مهملات این نادان را داده اید


بازگشت به بالا


Greenmatech
Iran
output_nrpmHy
Iran
notruf

 

فیسبوکگوگلاینستاگراملینکدینjobتوییتر