عرفان حلقه بهانه تازه پناهندگی

عرفان حلقه

دستگیری محمد علی طاهری بدعت گذار عرفان حلقه که البته همان متد جن گیری کهن با نام های مدرن است برای برخی فایده های داشته است. بتازگی فهمیدیم خیلی ها در اروپا که پناهنده می شوند می گویند ما پیروان محمد علی طاهری هستیم و از اعضای عرفان کیهانی یا عرفان حلقه هستیم و به قول پناه جوی ها کیس جدید! برای انها فراهم شده است.

پناهجویان که معمولا اوایل فکر می کنند ایران جهنم هست بعد میایند خارج تمام هستی  و عزت و ابرو خود را بر باد می دهند و در افسردگی و عقده روحی بیشتر قرار می گیرند و به پست ترین کارها تن می دهند و بدترین حرفها را می شوند و شهروندان درجه دو و سه می شوند اگر همین مقدار که حاضر بودن تن به کار بدهند و از غرور خود آن میزان که در خارج شکستند در ایران فقط نصفش را می شکستند در ایران خیلی خوشبخت تر بودند هر چند همان فلاکت ظاهری در ایران هم خوشبختی بود بعد که خارج آمدند فهمیدند چه اشتباهی کردند. تنهایی و غربت و بی کسی و ذلیل بودن چیزی نیست که در خارج از ایران درمان داشته باشد مگر آنکه برای تحصیل و علم اندوزی و پیشرفت و ابداع باشد. خیلی از پناهجوها همین مقدار که گردن برای خارجی کج می کنند و همین مقدار که احترام به قانون این کشورها می گذاشتند  برای کشور خود می کردند این مشکلات در کشور هم پیش نمی آمد. تمام سرمایه که از  ایران  با خود آوردند را بر باد دادند و ماهانه بعد از سالها زندگی در کمپ چیزی به انها می دهند تا فقط نمیرند.

پناهجوها برای پناهنده شدن همه نوع انگ به خودشان می زنند عده ی می گویند بهایی هستیم یا مسیحی شدیم یا تغییر دین دادم یا همجنس باز هستم! یا زنا با محارم داشتم! یا سیاسی کار هستم از عناوین مختلف استفاده می کنند و این آخرین هم محمد علی طاهری برای برخی نان و ابی شده و از این بهانه برای پناهنده شدن استفاده می کنند

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 پاسخ برای“عرفان حلقه بهانه تازه پناهندگی

 1. […] عرفان حلقه بهانه تازه پناهندگی | اهورانیوز […]

 2. عابدینی گفت:

  بسمه تعالی

  با سلام

  متاسفانه عوامل معاند و دشمنان نظام از این مسئله نهایت سوء استفاده را می نمایند و از پناهجویان استفاده تبلیغاتی برای مقبولیتشان در میان مردم ایران می نمایند. نمونه این سوء استفاده در بالا ذکر شده است. هستند عوامل عرفان حلقه که برای پناهجویان تاییدیه صادر می نمایند و در مقابل هرگونه که بخواهند سوء استفاده های مالی، حضوری (در آکسیون ها)، روابط نامشروع می نمایند که مورد آخر به خاطر شرم و حفظ آبرو معمولاً مسکوت می ماند.

  و من الله التوفیق

 3. حامد گفت:

  دوست عزیز با کمال احترام…استاد طاهری عارف بزرگی هست…درست نیست در مورد مکتب عرفان حلقه این حرف رو بزنید…استاد طاهری از بزرگان ایران هستند…اگر در مجموعه عرفان نیستید پس قضاوت نکنید


بازگشت به بالا


Greenmatech
Iran
output_nrpmHy
Iran
notruf

 

فیسبوکگوگلاینستاگراملینکدینjobتوییتر