داستان دکتر سیّد ماشاء الله

فرخنده

دکتر سیّد ماشاء الله فرخنده (کشفی) از پزشکان انسان دوست و بسیار فعّال کشورمان است که کتاب های بسیار خوبی را در زمینه تغذیه سالم و درمان با روش های طبیعی تألیف و ترجمه کرده اند. ایشان سالها پیش خود مبتلا به بیماری های مختلفی مثل روماتیسم، سنگ کلیه، زخم اثنی عشر و آسم بودند و از بیماری سرطان رنج می بردند؛ امّا با استفاده از تغذیه و درمان طبیعی توانستند بر تمامی این بیماری ها غلبه کنند و اکنون بیش از بیست سال است که کاملاً تندرست و سالم زندگی می کنند. برخی از آثار معروف ایشان عبارتند از:

1- روزه می تواند زندگی ات را نجات دهد / دکتر شلتون (ترجمه) / نسل نواندیش
2- تندرست و با نشاط برای زندگی / دیاموند (ترجمه) / نسل نواندیش
3- می خواهی سالم شوی؟ قابلمه را فراموش کن / واندمیکر (ترجمه) / نسل نواندیش
4- سرطان درمانی / دکتر گرسون (ترجمه) / نسل نواندیش
5- امیدواری برای بیماران سرطانی / جان پترز (ترجمه) / نسل نواندیش
6- دیابت و بیماری های قند خون (گردآوری و اقتباس) / نسل نواندیش

8- خواص مواد غذایی و چگونگی ترکیب آنها (گردآوری و اقتباس) / نسل نواندیش
9- درمان یبوست در سه روز، بدون استفاده از مسهل (تألیف) / انتشارات قدیس
10- به هیچ دکتری اعتماد نکن / دکتر مندلسون (ترجمه) / در دست انتشار
11- زنان و بیماری های زنانه (تألیف) / در دست انتشار

با استفاده از آدرس ایمیل  mashalfarkhondeh@yahoo.com  می توانید مستقیماً  با خود دکتر فرخنده در ارتباط باشید. از لینک زیر نیز می توانید یکی از مصاحبه های دکتر فرخنده را به صورت یک فایل تصویری دانلود کنید:

دکتر ماشاالله فرخنده (کشفی)، یکی از پزشکانی است که در زمینه ی گیاهخواری، تغذیه ی سالم و درمان طبیعی تجربیات بسیاری داشته و در اتریش و آلمان تحصیل کرده اند. ایشان خود به بیماری های بسیاری از جمله دیابت، ضعف و تحلیل عضلات و هم چنین بیماری کلیه مبتلا شده اند که اندک زمانی پس از برداشتن یک کلیه، کلیه ی دیگر نیز دچار سرطان می شود و پزشکان به ایشان اعلام می کنند که چند ماه دیگر بیشتر زنده نخواهد ماند، اما در همان زمان دکتر فرخنده با طب طبیعی (Natural Hygiene) در آلمان آشنا شده و با خام گیاهخواری، نه تنها بیماری سرطان کلیه ی خود را درمان کرده، بلکه سایر بیماری ها اعم از دیابت و ضعف عضلات را نیز با موفقیت درمان نموده اند و اکنون که بیش از بیست سال از آن زمان می گذرد، ایشان تاکنون کتاب های بسیاری در زمینه ی درمان طبیعی ترجمه و تألیف نموده اند و هم چنان مشغول فعالیت در زمینه ی طب طبیعی هستند. جهت کسب اطلاع بیشتر از کتاب های منتشر شده ی ایشان، کافی است در اینترنت جستجو کنید: “دکتر ماشاالله فرخنده”

در این فیلم، دکتر فرخنده از تجربیات و موفقیت های خود که همگی با گیاهخواری و تغذیه ی سالم حاصل شده اند، به طور مفصل صحبت می کند. هم چنین در مورد مضرات گوشت، تخم مرغ، نان سفید و لبنیات نکات علمی بسیار قابل تأملی را شرح می دهند که بسیار مفید و سازنده است.

یکی از نکات جالبی که ایشان مطرح می کنند، مسئله ی خواب آلودگی پس از نوشیدن دوغ است که دکتر فرخنده می گوید این خواب آلودگی در واقع نشان دهنده ی فاسد شدن بدن است! و بسیاری نکات مهم دیگر که در این فیلم به طور نسبتاً کاملی تشریح می شود. هم اکنون می توانید این فیلم مفید را از وگان دانلود دریافت نمایید. این فیلم را به همگان توصیه می نماییم.(  بر گرفت : وگان دانلود)

باید حتما هر 4 تا دانلود شود و همزمان اجرا شوند. خوشبختانه ما توانستیم ویدئو را در یوتیوب دانلود کنیم تا شما راحت تر ببینید و در پایین این برگه می توانید  آن را آنلاین نگاه کنید

حجم فایل ویدیو: ۶۹۶ مگابایت

دانلود قسمت اول_ حجم: ۲۰۰ مگابایتآدانلود قسمت دوم_  حجم: ۲۰۰ مگابایت

 دانلود قسمت سوم_  حجم: ۲۰۰ مگابایت

دانلود قسمت چهارم_ حجم: ۹۶ مگابایت

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 پاسخ برای“داستان دکتر سیّد ماشاء الله

 1. معین گفت:

  سلام
  من مدیر وب سایت وگان دانلود هستم.
  خیلی سپاسگزارم از اینکه به اشتراک گذاشتین. اگه در مورد بقیه کتاب ها و فیلم های فارسی مرتبط با خام گیاهخواری هم قصد دارید از ویدیوهای وگان دانلود استفاده کنید، کار بسیار زیبایی خواهد بود…

  شاد باشید

  • اهورا نیوز گفت:

   شما بزرگوارید. ما سپاسگزار شما هستیم چون ما هم گیاه خوار هستیم اما شما معرفی کنید حتما درج می کنیم.


بازگشت به بالا


Greenmatech
Iran
output_nrpmHy
Iran
notruf

 

فیسبوکگوگلاینستاگراملینکدینjobتوییتر