دانشمند سکسی!

sexiest alive scientist

واقعا آدم بعضی وقتها شاخ در می آورد!

بعضی وقت ها این رسانه های غربی شورءش را در می آورند.

فقط مونده بود که دانشمند سکسی نداشته باشیم! که اون هم اومد. چند وقت دیگه کشیش سکسی دیپلمات سکسی راننده تاکسی سکسی … هم به بازار می آید

این غربی ها چند سالی است وقتی می خواهند از کسی تعریف کنند به او می گویند وووووووووووووه چقدر سکسی هستی!

اون طرف هم خوشحال می شود بادی به غبغب می اندازد لبخندی می زند گویا همه دنیا را بهش داده باشند می گوید مرسی!

یعنی از این به بعد باید آدمها را با معیار مناسب بودن برای سکس ارزیابی کرد! هر که برای سکس خوبست نمره اش 20 و هر که نیست بنده  خدا با سر باید بره تو کوزه! و رفوزه!

این یعنی شان و ارزش انسان مدرن! که توسط رسانه های غربی ترویج می شود و نهادینه می شود! دنبال تغییر معیارهای اخلاقی و ذانقه هستند.

یعنی خوب دیگه خوب نیست بد هم دیگه خوب است! یا زشتی زیبایی است و نجابت زشتی است

مدعیان جبهه اخلاق هم صرف نظر از اینکه خودشان چقدر به اخلاق عمل می کنند یا نه در برابر این رسانه های غربی مانند ادمهای مفلوج و مفلوک دست و پا بسته هستند و توانایی دفاع در برابر تغییر الگوهای هزاران ساله اخلاقی را ندارند. چون علم را فقط در اخلاق و مفاهیم مذهبی خلاصه کرده بودند و اجازه ندادند یا عمدا نخواستند به خود بپذیرانند که علم فراتر از حیطه های اخلاق و مذهب شامل می شود و کارگشاست. اگر جبهه اخلاق مدار به نام اخلاق با علم دشمنی یا بی توجهی نمی کردند کار به اینجاها نمی کشید و به کمک علم  رسانه های پویا و منسجم داشتند. ماهواره های مدرن داشتند.

وقتی همجنس بازی نماد دموکراسی می شود وقتی دوست پسر داشتن زنان متاهل امری عادی ترویج و تبلیغ می شود! وقتی دغدغه ها و ترس های انسان عوض می شود. وقتی آینده بشر با مرگ تمام می شود. وقتی لذتهای دیگری برای بشر به رسمیت شناخته نمی شود. وقتی با این رسانه های اهریمنی، شیطان، سیلی بر صورت شان و حرمت انسانی می زند بعد ما با لبخند در برابر این توهین می گوییم  مرسی!

اخیرا رسانه های غربی سکسی ترین دانشمندان زنده جهان را معرفی کردند

این  عقب ماندگی و توهین به دانشمندان و توهین به شعور انسانی است . بابک فردوسی دانشمند ایرانی تبار ناسا هم بعلت آن مدل مویش یک دانشمند سکسی معرفی شد.

اصل خبر اینجا

bobak-ferdowsi

Share

دیدگاهتان را بنویسیدبازگشت به بالا


Iran
Euratra
output_nrpmHy

فیسبوکگوگلاینستاگراملینکدینjobتوییتر