خوردن سوسمار و چلپاسه

سوسمار9

این واقعیتی است که عربها سوسمار می خورند اما وقتی وهابی های مزدور این عکس ها را می بینند ناراحت می شوند  توهین و فحاشی می کنند! چرا ناراحت می شوند! سوسمار میخورند دیگر! ملخ هم می خورند! جالب اینجاست وقتی در سایتی این عکس را میگذارند وهابی ها و پان ترکها که همدیگر را برادر و متحد می دانند می روند در آن سایت ها فحاشی می کنند.

در صحیح بخاری و مسلم آمده که عمر عاشق چلپاسه ( همین سوسمار داخل عکس)  و ملخ بوده است. و یک سال ملخ کم شده بود و چلپاسه گیر نمی آمد عصبانی شد. امام علی و پیامبر و ائمه  خوردن آن را مکروه دانسته بودند. طرفداران وهابی ها که از ایران متنفر هستند بروند خودشان توی کتاب های خودشان ببینند. اصلا کتاب نمیخواهد همین عکس ها گویاست. هنوز در عربستان ملخ و چلپاسه می خورند. 

علت اصلی خوردن چلپاسه تقویت قدرت جنسی است.

توضیح: عربهای شیعه و سنی برای ما عزیز و مورد احترام هستند و هر ملتی فرهنگی دارد. مثلا چینی ها موش می خورند فرانسوی ها قورباغه می خورند. این بیشتر در جواب عربهای وهابی و سلفی است که دشمن اهل بیت و از تخم و ترکه معاویه و ابوسفیان هستند و به ایران و ایرانی در تمام سایتها  فحاشی می کنند. وقتی در جواب فحاشی و لجن پراکنی آنها به آنها نشان می دهیم که شما سلفی های عربستان بنا بر سنت عمر و معاویه چلپاسه می خورید حق اعتراض ندارند بلکه حقیقت است و این جواب بی ادبی و بی نزاکتی آنها ضد ایران است.


سوسمار سوسمار2 سوسمار3 سوسمار4 سوسمار5 سوسمار6 سوسمار7 سوسمار8

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *بازگشت به بالا


Greenmatech
Iran
output_nrpmHy
Iran
notruf

 

فیسبوکگوگلاینستاگراملینکدینjobتوییتر