هیپنوتیزم از راه دور

هیپنوتیزم از راه دور(تله هیپنوتیزم)

هیپنوتیزم از راه دور(تله هیپنوتیزم)
چه کسی می تواند اینکار را انجام دهد؟
هر کس می تواند اینکار را انجام دهد. هیچ نیازی به تمرکز خارق العاده،اوراد یا قدرتهای روحی دیگر نیست. شما فقط به قدری اطمینان، ایمان، تجسم وصبر نیاز دارید.
استفاده آن چیست؟
هیچ محدودیتی نیست. شما می توانید آنرا برای تفریح انجام دهید. شما میتوانید افکار بد دیگران نسبت به خودتان را تغییر دهیدو شما می توانید کسیرا برای دیدنتان احضار کنید. شما می توانید خانواده از هم پاشیده ای راگرد هم آورید. شما می توانید آنرا در تجارت خود بکار برید. شما می توانیددر دل رئیستان خود را جا کنید. شما می توانید دشمنتان را به دوست تبدیلکنید. اگر فروشنده باشید شما می توانید نرخ فروش خود را بالا ببرید. شمامی توانید روابط ناسالم را بدون هیچ ناراحتی از بین ببرید. و سایر موارد.
چگونه اینکار را انجام دهیم؟
شما برای انجام موفقیت آمیز تله هیپنوتیزم 5 مرحله زیر را باید انجام دهید:
مرحله 1:
در مورد کاری که می خواهید انجام شود تصمیم گیری نمایید.
تلقینات را در چند کلمه مرتب نمایید.
و باز هم فکر کنید که آیا اینکار برای طرف مقابل مفید است؟
سپس به مرحله بعد بروید.
مرحله 2:
در محل راحتی نشسته و چشمها را ببندید. بدن خود را ریلکس نمایید.
ریلکس، ریلکس، کاملا ریلکس.
حال شما باید تنفس آلفا را انجام دهید.
عمل دم را انجام داده و در ذهن از 1 تا 5 بشمرید.
نفس را نگه داشته و در ذهن از 1 تا 5 بشمرید.
عمل بازدم را انجام داده و در ذهن از 1 تا 5 بشمرید.
این کار را 10 الی 15 دفعه انجام دهید.
ذهن خود را ریلکس نمایید. حال شما در حالت آلفا هستید.
نکته: این مرحله باید حداقل 5 دقیقه طول بکشد.
مرحله 3:
چهره گیرنده را تصور نمایید. او را به روشنی در ذهن خود تجسم کنید. اگرتصویر واضح نشد نگران نباشید. تا حدی که می توانید تلاش نمایید.
مرحله 4:
حال بصورت ذهنی با تصویر صحبت کنید. تلقینات را القا نمایید. این کار رابرای 10 دقیقه انجام دهید.(اینکار فقط در مراحل ابتدایی انجام می شود. پساز اینکه در این کار خبره شدید نیازی به این همه زمان نمی باشد).
مرحله 5: این مرحله پایانی است. فقط چشمان خود را گشوده و منتظر نتیجه باشید.

هیپنوتیزم از راه دور(تله هیپنوتیزم)2

چگونه می توان قابلیت تله هیپنوتیزم را آزمود؟
شما می توانید تجربیات زیر را بیازمایید.
تجربه 1 –
قابلیت تله هیپنوتیزم را برای برقراری تماس تلفنی از سوی دوستانتان استفاده نمایید. با تصویر ذهنی صحبت نمایید. از او بخواهید که فورا با شما تماس بگیرد. چند دقیقه صبر کنید و نتیجه را بررسی کنید.
تجربه 2 –
بطور ذهنی با چهره رئیس تان صحبت کنید. از او درخواست کنید که روابطش را با شما دوستانه نماید. نتیجه را ببینید.
تجربه 3 –
بطور ذهنی با اعضای خانواده صحبت نمایید و به آنها بگویید که شاد باشند.
تجربه 4 –
این یک تجربه سرگرم گننده است. مردم از دیدن استعداد شما شگفت زده خواهندشد. وقتی شما شخصی را ملاقات می کنید بطور ذهنی به او بگویید که در موردیک رنگ فکر کند. نام رنگ را در قطعه کاغذی بنویسید. آنرا در دست خود نگهدارید. حال از او بپرسید که نام یک رنگ را بگوید. او نام همان رنگ راخواهد گفت. حال شما کاغذ واقع در دستتان را نشان دهید. او متعجب خواهد شد.شما می توانید اینکار را با اعداد، میوه ها، گلها و غیره انجام دهید.
سوال: اگر شما چهره شخصی را ندیده باشید، آیا می توانید تله هیپنوتیزم را انجام دهید؟
بله، می توانید.

با ایمان به خود، دنیا را به لرزه در آورید. مثل شیر نعره بکشید. دیده نشوید.مثل عقاب صید کنید. و هرگز نترسید…… در جای آرام و ساکتی قرار بگیرید، چشمانتان را ببندید. بدون هیچ تنشی تصویر کسی را که میخواهید او را تحت تاثیر قرار دهید در صفحه ذهن خود تجسم کنید. شاید این کار در تمرین های اولیه شما کمی مشکل باشد. اصلا نگران نباشید در اثر تمرینات مداوم به راحتی قادر به انجام این کار میشوید. بعد از اینکه تصویر او در ذهن شما ظاهر شد، تلقینات لازم خود را بدون اینکه لب بگشائید در ذهن خود تکرار کنید. با مداومت باز هم تکرار کنید. تکرار را ادامه دهید. صد در صد این تشعشعات به شخص مزبور رسیده او را وادار به اجرای تلقینات شما میکند. باور ندارید این کار را انجام دهید و نتیجه آنرا خودتان احساس کنید……..

کلمه تله پاتی اولین بار توسط یکی از پایه گذاران انجمن تحقیقات روانی انگلستان بنام فردریک مایزر بکار گرفته شد.ولی سومریها،مصریان دوره فراعنه، تبتی ها از زمان های قدیم در این تکنیک تبحر خاصی داشتند. آنها در صحرا ، از راه دور با یکدیگر ارتباط برقرار میکردند. برای این کار در هنگام ارسال پیام در شدیدترین حالت احساس عاطفی قرار میگرفتند.زیرا قرار گرفتن در مدیتیشن و تخیل به ارسال پیام کمک میکرد. اندیشیدن و ارسال پیام بدون هدف و دقت تاثیر چندانی ندارد. سابقه علمی تله پاتی به 200 سال پیش میرسد.ساندرس که روی انواع مورچه ها کار میکرد.در آن زمان دانشمندان روسی هم روی خرگوش ها آزمایش میکردند.پرفسور راین چهل سال روی موضوع تله پاتی کار کرد. باکستر روی گیاهان کار میکرد.ارتباطی بین انسانها ،جانوران و گیاهان وجود دارد.این ارتباطات توسط دانشمندان به اثبات رسیده .با این کار براحتی روی افکار دیگران میتوان تاثیرگذاشت .. اگربتوانید در سطح آلفا قرار بگیرید،قادر میشوید، پیامی را ارسال کنید.در یاد گیری اصول، تله پاتی نباید عجله کنید ……. چون به تمرین های اسکلتی برای تقویت ذهن نیازمندید.

تمرین : صبح هنگام، در حالت مدیتیشن قرار بگیرید.با تکرار کوآن به سطح آلفا برسید. سپس پیام دلخواه خود را ارسال کنید. پیام سریع و راحت فرستاده میشود .روزهای اول اگر موفق نشدید هرگز نگران نشوید. با ذهن احساس کنید.و با جدیت بیشتر بکار خود ادامه دهید .بگذارید افکارتان در فضا جاری شود

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *بازگشت به بالا


Greenmatech
Iran
output_nrpmHy
Iran
notruf

 

فیسبوکگوگلاینستاگراملینکدینjobتوییتر