افزایش سایز آلت یا وسواسیت؟

راهی-برای-افزایش-کیفیت-رابطه-جنسی

بیش از ۹۵ درصد مردان که بعلت کوچکی آلت به دکتر مراجعه می کنند در معاینه اندازه آلتشان نرمال است و بیخودی نگرانند. ضمنا مثل قد افراد اندازه الت تناسلی از فردی به فرد دیگر کاملا متفاوت است و نباید مقایسه گردد. هیچ ارتباطی بین قد و اندازه آلت فرد وجود ندارد.اگر اندازه الت بین حد اقل و حد اکثر نرمال باشد از نظر پزشکی نرمال میباشد. این مقایسه اشتباه بعلت دیدن فیلمهای پورنو و خطای دید حاصل می شود.
نکته بسیار مهم در رابطه با کوچکی اندازه آلت تناسلی، اساس تعریف علمی خاص می باشد و صرفاً ادعای یک فرد دلیل وجود مشکل نیست و باید توسط متخصص ارولوژی معاینه گردد.
هر پسربچه بالای یکسال که در حالت کشیده طول آلت تناسلی کمتر از ۲ سانت دارد باید تحت درمان قرار گیرد.
بیشترین رشد آلت تناسلی بین ۲ تا ۵ سالگی و از طرفی در سن ۱۵-۱۷ سالگی اتفاق می افتد و بعد از بلوغ اندازه آلت تناسلی همیشه ثابت می ماند.
به علت دید فرد از بالا و از زاویه دید و چربی و چاقی بیش از حد باعث می شود که خود فرد آلت تناسلی را کمتر از نرمال حس کرده و نگران شود.
اندازه آلت تناسلی نرمال چقدر است؟
میانگین اندازه آلت در حالت نعوظ اغلب بیش از ۱۳-۱۵ سانتی متر می باشد. زمانی از نظر علمی گفته می شود که آلت تناسلی کوچک است که در حالت نعوظ اندازه آن کمتر از ۷ سانتی متر باشد. که فقط ۶ مورد در هزار مرد دیده می شود.
آیا بین بزرگی آلت و درصد بالای رضایت خانم ها، ارتباطی وجود دارد؟

جواب منفی است. متأسفانه به علت فرهنگ سازی غلط خیلی ها بر این باورند که بین بزرگی آلت تناسلی و شدت رضایت خانم ها ارتباط مستقیمی وجود دارد در حالیکه از نظر علمی کاملاً غلط است به دلیل آنکه تنها یک سوم خارجی واژن از تماس با آلت و تحریک جنسی بیشترین تأثیر را دارد.
آیا راهی برای بزرگی آلت تناسلی آقایان وجود دارد؟

اگر این مورد در دوران بچه گی تشخیص داده شود با داروها قابل درمان هستند ولی بعد از بلوغ هنوز در دنیا علیرغم تبلیغات ماهواره ای و اینترنتی دروغ و غلط هیچ روش جراحی و یا داروئی برای بزرگ کردن آلت تناسلی کشف نشده است.
بسیار مهم
در پایان ذکر این نکته مهم است که طول واژن زنان ۵/۷ سانتی متر می باشد که در طول تحریک جنسی به ۱۰ سانتی متر می رسد و لذا با این توضیح اغلب مردان در حالت نعوظ بالای ۱۰ سانتی متر طول آلت را دارند و لذا به طور کامل واژن زن را پر خواهند کرد و نیاز به درمان اضافه ندارند.

دکتر کرمی

توضیح> استفاده از ابزارهای کششی، قرص و وکیوم تاثیر واقعی در اندازه سایز آلت ندارد بلکه تفاوت تلفینی ایجاد می کند. بهترین راه برای احساس افزایش سایت آلت کوچک کردن اندازه شکم و نرمشهای ناحیه لگن و نپوشیدن شلوار و شرت تنگ و نشستن هایی مناسب و آزادسازی اطراف آلت است. یکی از علتهایی که برخی اقوام گفته می شود سایز آلت بزرگ دارند به خاطر نپوشیدن لباس های تنگ در مرحله رشد است. ضمنا رابطه جنسی زیاد بخصوص از سن های پایین و تماس با ترشحات زنانه واژن موجب بزرگ تر شدن سایز آلت می شود.

بزرگ شدن پستانها

افزایش سایز آلت تناسلی به روش پنیمور

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 پاسخ برای“افزایش سایز آلت یا وسواسیت؟

 1. اهورا نیوز گفت:

  درباره بزرگ کردن آلت تناسلی مردان بیشتر بیندیشید
  ایرادی ندارد اگر آرزو کنید که کاش آلت تناسلی شما بزرگتر بود. اگر این امر ملکه ذهن شما شده این فکر را از ذهن خود دور کنید و قبل از دست زدن به عملی با عجله کمی فکر کنید.
  با پزشک یا تراپیست مشورت نمایید. تحقیقات دریافته است هنگامی که پزشک صادقانه به مردی می گوید که آلت تناسلی به اندازه متوسط است او کمتر در پی عمل جراحی می رود.
  همچنین باید دربرابر ادعاهایی که درباره معجزه افزایش اندازه آلت تناسلی می شود مقامت کنید.
  برمن می گوید هدف اصلی این تبلیغات درباره بزرگ سایز آلت تناسلی مردان این است که به مردان ضعیف النفس بقبولاند تمام قدرت مردانگی در آلت تناسلی نهفته است و این افراد قربانیان ساده آن هستند.
  ایان کرنر مشاور مشکلات جنسی در نیویورک می گوید افتخار خیالی داشتن آلت تناسلی بزرگ همه چیز نیست.
  کرنر نویسنده کتاب هایی از جمله خانم ها اول می ایند می گوید : هنگامی که صحبت از اندازه آلت تناسلی می شود اندازه متوسط اندازه ای است که باید داشته باشید. داشتن آلت تناسلی خیلی بزرگ باعث بروز مشکلات بیشتری است حتی بیشتر از هنگامی که کوچک است. برای مردان که آلت تناسلی آنان بزرگ است رابطه جنسی واژنی مشکل است.
  کرنر می گوید اندازه اهمیتی ندارد اگر فرد معشوقی خوب و خلاق باشد. چگونگی استفاده از مغز، دست، دهان چیزهایی است که در رختخواب دارای اهمیت است.
  بنابراین تلاش برای داشتن آلت تناسلی بزرگ باعث می گردد آلت تناسلی متورم، کبود، بد رنگ، ضخیم، دردناک و ناکارامد شود. (البته حساب بانکی خالی را از یاد نبرید).

 2. اهورا نیوز گفت:

  خطرات عمل جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان
  پیش از پرداخت هزینه و انجام عمل جراحی خطرات عمل جراحی برای افزایش طول و قطر آلت تناسلی را مورد بررسی قرار دهید.
  در این زمینه هیچ روشی وجود ندارد که به درستی مورد بررسی قرار گرفته باشد. بعلاوه هیچ مرکز پزشکی بزرگی انجام این عمل جراحی را تایید نمی کند. برخی مردان برای درمان هایی که در کشور انجام نمی شود به کشورهای دیگر سفر می کنند. اگر این فکر به ذهن شما نیز رسیده است کمی تامل کنید باید با پزشک خود درباره خطرات احتمالی بی پرده صحبت کنید.
  اثرات جانبی عمل جراحی برای افزیش طول آلت تناسلی بسیار زیاد و شامل عفونت، آسیب به اعصاب، کاهش حساسیت و بروز مشکل در نعوظ است. شاید ناراحت کننده تر از آن این باشد که جای زخم آن ممکن است باعث شود آلت تناسلی کوچک تر آن چیزی شود که قبل بود. افزایش قطر آلت تناسلی نیز بیشتر مورد بحث است. اثرات جانبی آن شامل آلت تناسلی زشت، ناصاف و نا هماهنگ است.
  برخی از مطالعاتی هم که در این زمینه انجام پذیرفته چندان رضابت بخش نیست. بخش مطالعه اورولوژی اروپا 42 مرد را که عمل جراحی بریدن لیگامان را انجام داده بودند مورد بررسی قرار داد و مشخص شد 35 درصد این افراد از نتایج راضی بوده و نیمی از آنان به عمل جراحی بیشتر روی آورده اند.

 3. اهورا نیوز گفت:

  فزایش قطر آلت تناسلی مردان
  برای مردانی است که تصور می کنند آلت تناسلی آنان دارای قطر کمی است. با استفاده از روش بحث بر انگیزتر و با استفاده از کاشت چربی، سیلیکون و یا پیوند بافت قطر آلت تناسلی را افزایش می دهند.
  روشی جدید تر و بی خطر تر وجود دارد که در مورد مردانی خاص به کار می رود. در برخی موارد بیضه به شفت آلت تناسلی زیاد چسبیده است. اگر بیضه کمی از آن جدا شود شفت بیشتر مشخص می گردد و آلت تناسلی بزرگ تر به نظر می رسد. اولیری می گوید این عمل جراحی 20 دقیقه طول می کشد و به صورت سر پایی انجام می پذیرد

 4. اهورا نیوز گفت:

  عمل جراحی چگونه است؟ عمل جراحی ممکن است موثر واقع شود اما خیلی باید مراقب بود. دو نوع عمل جراحی جهت افزایش اندازه آلت تناسلی مردان وجود دارد.
  افزایش طول آلت تناسلی مردان
  معمول ترین روش در این باره بریدن لیگامانی است که آلت تناسلی را به استخوان لگن متصل می کند. این امر باعث می گردد شفت بیشتر از بدن خارج گردد و به طور متوسط کمتر از 2 سانتی متر. این مورد باعث افزایش چشم گیر طول آلت تناسلی نمی شود زیرا فقط چیزی را که معمولا پنهان بود به نمایش می گذارد. و برای جلوگیری از اتصال دوباره لیگامان فرد باید مدت شش ماه هر روز از وزنه و وسایل کششی استفاده کند.

 5. اهورا نیوز گفت:

  شش آلت تناسلی مردان همراه با وزنه
  انجام حرکات ورزشی با وزنه و ورزش های کششی باعث بزرگ شدن آلت تناسلی نمی شود . آلت تناسلی که ماهیچه نیست! اولیری می گوید اما آویزان کردن وزنه از آلت تناسلی که در حالت عادی است ممکن است باعث بلند شدن آن شود. نکته منفی آن این است که باید از جان گذشته باشید. اولیری می گوید ممکن است فرد مجبور شود به مدت شش ماه هشت ساعت در روز به آلت تناسلی خود وزنه متصل نماید. در پایان اگر شانس با او یار باشد حدود یک سانتی متر به طول آلت تناسلی او افزوده می گردد. خطرات استفاده از این روش شامل پارگی بافت، پاره شدن رگ های خونی و سایر مشکلات است.

 6. اهورا نیوز گفت:

  پمپ وکیوم
  این پمپ یک سیلندر است که هوا را می مکد. فرد آلت تناسلی خود را در داخل این دستگاه قرار می دهد و در نتیجه وکیوم خون بیشتری به آلت تناسلی می رسد و باعث بزرگی آلت می گردد. سپس با استفاده از یک حلقه تنگ مانند شریان بند آلت تناسلی را می بندند تا خون به بدن بازنگردد. اشکال آن چیست؟ اثر آن تا مادامی که حلقه متصل است ادامه دارد. استفاده از آن به مدت 20 تا 30 دقیقه ممکن است باعث آسیب به بافت شود.

 7. اهورا نیوز گفت:

  در حال حاضر به غیر از مواردی که آلت در چربی ریشه خود مخفی شده و میتوان با کاهش وزن و در برخی موارد برداشتن چربی های اضافه نسبت به افزایش طول در معرض دید آلت اقدام نمود روش صد در صد تایید شده دیگری وجود ندارد و بسیاری از قرص ها, پمادها و اسپری هایی که برای این مساله در اینترنت, فروشگاه ها, شبکه های ماهواره ای و … تبلیغ می شوند جنبه تجاری دارند و اکثرا مورد تایید وزارت بهداشت و درمان و اموزش پزشکی نمی باشند ضمن این که بسیاری از انها به صورت قاچاق وارد کشور میشوند. بنابراین کاربرد انها توصیه نمیشود و ممکن است علاوه بر این که اثر مثبتی نداشته باشند عوارضی را نیز برای بیمار ایجاد نمایند.

  اخیرا در مورد کشنده ها که با کشش مکانیکی باعث افزایش طول آلت میگردند مطالعاتی انجام شده و افزایش طول آلت در برخی از آنها تایید شده است اما درمورد عوارض کوتاه مدت و درازمدت این وسایل واین که آیا بتوان به عنوان یک روش مطمئن و بی عارضه آن را به متقاضیان معرفی کرد نیاز به مطالعات بیشتر وجود دارد.


بازگشت به بالا


Greenmatech
Iran
output_nrpmHy
Iran
notruf

 

فیسبوکگوگلاینستاگراملینکدینjobتوییتر