پیشگویی های نوستر آداموس درباره ایران

ميشل دونوسترادام (Michel De Nostradame) كه بيشتر با نام لاتين خود؛ يعنى نوسترآداموس (Nostr Adamus) شناخته شده است؛ در روز چهاردهم دسامبر سال 1503 م. در ناحيه سن رمى فرانسه متولد شد. شاید هیچ کشور و ملتی باندازه ایران در آسیا در پیشگویی های نوستر آداموس برجسته نباشد…
او به گونه ای ایران را کلید گشایش حادثه جهانی آرماگدون می داند(آرماگدون نام کوهی در شمال قدس که آغازگر رویداد شگرف جهانی در انجیل است).

پیشگویی های معروف به انجام رسیده نوستر آداموس:

آتش‏سوزى بزرگ لندن در سال 1666م. اعدام چارلز اول، روى كارآمدن حكومت مذهبى كرامول در انگلستان، وقوع انقلاب فرانسه، انقلاب روسيه، رويارويى استالين و تروتسكى پس از مرگ لنين، نابودی رژيم شوروى، اعدام لويى شانزدهم و مارى آنتوانت، به قدرت رسيدن ناپلئون و برگزیدن لقب امپراتور توسط وى، به قدرت رسيدن هيتلر و رژيم نازى، به قدرت رسيدن موسولينى در ايتاليا و ژنرال فرانكو در اسپانيا، ترور كندى، سقوط شاه ايران و آمدن رهبر انقلاب اسلامى از فرانسه – او دقيقاً عنوان مى‏كند كه رهبر ايران از فرانسه باعث سقوط شاه ايران مى‏شود – ، رویداد يازدهم سپتامبر و آتشى كه در برجهاى دوقلوى شهر جديد (نيويورك) ايجاد مى‏شود؛ پیشگویی تاریخ باز گردن گور خود و بسيارى از حوادث تاريخى ديگر از سالهاى 1555 ميلادى به بعد كه حدوداً 450 سال را دربر مى‏گيرد.

هر کس از پیشگوییهای او برداشت شخصی نموده بطوریکه اسلامی ها و اعراب جور دیگر و اروپایی جور دیگر برداشت نموده اند. به نظر من هر دو برداشت از روی داد و خرد نیست و آغشته به یکسونگری می باشد. پیش بینی های او در برخی جاها گویا کاملا تحت تاثیر فضای جنگهای صلیبی دوره خود است. برخی پیش بینی های او نیز اشتباه و نادرست بوده است.
پایان جهان، زمان صلح و آرامش و خلیفه الهی انسان و دوران روشن ضمیری و تجلی عشق انسان خدایی است! نه بازگشت توحش و خونریزی انسانهای عصر کهن و جنگهای صلیبی!!

پیش بینی نوستر آداموس درباره 11 سپتامبر
آسمان، در چهل و پنج درجه (مختصات جغرافيايى نيويورك؟!) خواهد سوخت، آتش به شهر جديد (New City)، نزديك مى‏شود.1

جالب‏ترين نكته در مورد پيشگوئيهاى نوسترآداموس آن است كه وى به ندرت نام كشورى را به صراحت و آشكارا ذكر مى‏كند، حال آنكه در مورد ايران (Parsia) آشکارا می گوید که ايران، جهان را گشایش خواهد كرد. ايران از راه آناتولى، فرانسه و ايتاليا را گشایش خواهد كرد و بالاخره ايران در جنگ بزرگ آخر زمان نقش اصلی خواهد داشت.2
شاید به طنز بتوان گفت تلاش و پافشاری آمریکا و غرب در راه اندازی سامانه ضد موشکی علیه ایران در جمهوری چک بیشتر بر پایه ترس از پیشگویی های شاید نه چندان درست نوسترآداموس مبنی بر اشغال اروپا بدست ایران و یورش ایران به فرانسه و ایتالیا باشد.

بررسى پيشگوئيهاى نوسترآداموس درباره ايران

دو محاصره،
در گرمايى سوزان، انجام مى‏گيرد.
آن مرد،
از فشار تشنگى،
به خاطر دو فنجان مملو از آب،
كشته مى‏شود.
دژ نظامى، مملو مى‏شود،
و يك آرمانگراى كهنسال،
نشانه‏هاى نيرا (سرزمين ايران) را
به اهالى ژنو (سازمان ملل متحد)
نشان خواهد داد.6
رهبر پاريس،
اسپانياى بزرگ را اشغال مى‏كند،
كشتيهاى جنگى
در برابر کسانیکه كه از پارتيا [ناحيه‏اى در ايران] و مديا [ناحيه‏اى در ايران] برخاسته‏اند، مى‏ايستند. آن مرد، سيكلاد [اروپا] را تاراج مى‏كند، و آنگاه انتظارى بزرگ در بندر يونان حكمفرما مى‏شود.

نوسترآداموس آشکارا مى‏گوید كه ايران (پارت، نيرا، پرشيا، مديا) با كمك كشورهاى اسلامی مانند سوريه، عربستان و ليبى و همچنین روسیه و اژدهای سرخ(چین و کره)حكومت توانمندی را پدید می آورد و پس از جنگی كه سرزمین های مقدس آغاز مى‏شود( شاید به بهانه اسرائيل!) جهان را به چنگ درمى‏آورند!.7

در هنگامه دميدن خورشيد،
آتش بزرگ، ديده خواهد شد؛
صدا و روشنايى،
در سوی شمال، ادامه خواهد يافت.
در ميانه كره خاك،
مرگ و آواى مرگ، شنيده خواهد شد؛
مرگ از درون سلاحها،
آتش و خشكسالى
آنان را به انتظار خواهند نشاند.
در پایان، اين سرزمين به واسطه جنگی بزرگ نابود و نامسكون خواهد شد.8
سرزمين مسكونى،
از سكنه خالى خواهد شد؛
براى به دست آوردن سرزمينها،
درگیری شديدى درمى‏گيرد؛
رژیمها به مردانى سپرده خواهد شد؛
كه از غرور و سربلندى تهى خواهند بود.
سپس، براى برادران بزرگ،
نفاق و مرگ
پيش خواهد آمد.

شب در آسمان، آتشی رو به خاموشى، ديده خواهد شد. در مركز رن، جنگ و خشكسالى به بار مى‏آيد، كمك خيلى دير مى‏رسد. پرشيا (ايران) یورش آورده و ماگدونيا و در جاى ديگر مى‏گويد: (مقدونيه) را به پروست(محاصره)درمى‏آورد.9

تو اى فرانسه!
اگر،
از آبهاى ليگوريا گذر كنى؛
خود را،
در ميانه دريا و جزاير،
در محاصره خواهى يافت؛
و پيروان محمد،
در برابر تو خواهند ايستاد.
و همچنين
تو، اى درياى آدرياتيك!
استخوان خران و اسبان را
خواهى جويد.10
و باز مى‏گويد:
آن مرد،
با سلاحها و آتش درخشان،
در نزديكى درياى سياه،
از پرشيا براى گشایش ترابوزان
خواهد آمد.
فاروس و ميتيلن به لرزه در خواهد آمد؛
خورشيد،
درياى آدرياتيك را كه مملو از اجساد اعراب است؛
روشن خواهد كرد.11

او همچنین درباره انفجار ماه بدست زمینیان و تاریکی ناشی از آن در زمین و تغییر قطب زمین سخن گفته است.او در 2025 میلادی رویدادی مهم در ایران را پیش بینی کرده است. او گفته قیامت میان سال 2000 تا 3000در عدد هفت بزرگ! روی می دهد.
جالب است بدانید اقوام مایا سرحپوستان مکزیک که تمدنی پیشرفته داشتند دگرگونی مهمی را در 21 دسامبر 2012 پیش بینی کردند یعنی شب یلدای 1391ایرانی! درهای آسمان گشوده می شود یعنی مسیر حرکت زمین در کهکشان راه شیری عوض می شود!
در طلوع آفتاب روز انقلاب زمستانی در سال 2012 میلادی، خورشید دقیقاً در شکاف سیاه راه شیری قرار خواهد گرفت و جهت طوری خواهد بود که حلقه کهکشان راه شیری در تمام نقاط افق دیده خواهد شد مانند اینکه کهکشان روی زمین فرود آمده باشد و آن را در افق لمس می کند و مانند این است که دروازه آسمان گشوده باشد، البته “دروازه آسمان” یک اصطلاح است برای این حالت که در آن راه شیری افق را در بر می گیرد و ربطی به شکاف تاریک راه شیری ندارد.
در افسانه های مایا خورشید در حالت انقلاب زمستانی با یک خدا به نام One Hunahpu مرتبط است که به عنوان “اولین پدر” شناخته می شد. کتاب مقدس مایا به نام Popol Vuh در مورد دوقلوی One Hunahpu سخن رانده است که دوباره متولد می شود و دوره جدیدی را در جهان آغاز خواهد کرد.
در اساطیر مایا “شکاف تاریک” معناهایی دارد مانند جاده تاریک، xibalba be یا جاده ای به جهان مردگان، یک شکاف در شاخه های کیهانی ( راه شیری ) ، دهان هیولای کیهان ( نمایش داده شده به شکل قورباغه، پلنگ یا مار ) یا کانال تولد مادر کیهانی.
رویهم رفته در اساطیر مایا شکاف تاریک کهکشان به عنوان کانالی برای تولد مادر کیهان در نظر گرفته می شد آن چیزی که می توانیم “اولین مادر” بنامیم که “اولین پدر” را کامل می کند. به این ترتیب ما می توانیم استعاره های مایا را برای آفرینش جستجو و ردیابی کنیم.

و اما پایان تاریخ مایا نزدیک است یعنی دوره ای که 13 baktun طول می کشد و معادل 5125 سال است.
تمامی اینها ثابت می کند که قوم مایا از این واقعه کمیاب نجومی آگاه بوده و آن را پیش بینی کرده است و از آن به عنوان یک زمان انتقال یا آغاز دوره ای جدید در جهان یاد کرده است
اگر با زبان افسانه بخواهیم صحبت کنیم این تاریخ اتحاد “اولین مادر” با “اولین پدر” است یا به تفسیری دیگر زمانی است که “اولین پدر”( خورشید در حالت انقلاب زمستانی و فرمانروای عصر جدید ) از “اولین مادر” ( شکاف تاریک کهکشان ) زاییده خواهد شد.
عبارت مناسب برای وقایع بالا این است:
“اولین مادر” به اولین خدا یا اولین فرمانروا ( آغاز کننده عصر جدید ) حیات خواهد بخشید.

در این مورد و ریشه های اندیشه های ایرانی سرخپوستان و اقوام مایا بعدا بیشتر سخن خواهیم گفت!
برای آگهی بیشتر و درست تر به نوشته راستین در لینک زیر جستجو کنید.

پیش بینی آداموس

پى‏نوشتها:
1 . سانتورى‏هاى (5/25 ، 10/75 ، 2/29 و 10/31).
2 . (قطعه 5/25).
3 . (قطعه 5/55).
4 . (قطعه 2/29).
5 . (سانتورى 4 / قطعه 59).
6 . (3/63)
7 . (سانتورى 2 / قطعه 91)
8 . (سانتورى 2 / قطعه 95)
9 . سانتورى 2 / قطعه 96
10 . (سانتورى 3 / قطعه 23)
11 . (5/27)
12 . سانتورى 5 / قطعه 47
13 . سانتورى 2 / قطعه 86
14 . نوسترآداموس، نامه به فرزند، ص274
15 . سانتورى 3 / قطعه 27
16 . سانتورى 10 / قطعه 62
17 . سانتورى 10، قطعه 31

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *بازگشت به بالا


Greenmatech
Iran
output_nrpmHy
Iran
notruf

 

فیسبوکگوگلاینستاگراملینکدینjobتوییتر